Anna Czartoryska: trzydziestka to idealny wiek na małżeństwo!

Anna Czartoryska (Facebook)

Anna Czartoryska, od niedawna szczęśliwa mężatka, już wkrótce zostanie także mamą. Aktorka uważa, że najlepszy wiek na zawarcie małżeństwa to 30 lat. Według aktorki to przełomowy moment w życiu kobiety.

Właśnie w tym wyjątkowym momencie Anna Czartoryska wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego, a teraz spodziewają się dziecka. Dla Ani trzydziestka to idealny wiek dla kobiety, by zacząć planowanie małżeństwa i zakładanie rodziny. Aktorka uważa, że stereotyp trzydziestoletniej starej panny powoli przestaje funkcjonować, a kobiety w tym wieku stają się coraz bardziej niezależne i świadome swoich potrzeb.

Trzydziestka to ciekawy moment w życiu kobiety. Cały czas badamy, co nas czeka w życiu, cały czas nie bardzo wiadomo. Wydaje się, że wszystko jeszcze przed nami, a z drugiej strony mamy na tyle doświadczeń, parę lat kariery zawodowej za sobą, że możemy coraz bardziej świadomie wybierać. I myślę, że kobiety w okolicach trzydziestki, jeżeli tylko umieją z tego bagażu doświadczeń skorzystać, coraz lepiej się czują się same ze sobą, coraz lepiej czują się we własnym ciele – powiedziała Anna Czartoryska-Niemczycka Agencji Informacyjnej Newseria.

Ania wraz z mężem Michałem Niemczyckim już za kilka tygodni zostaną rodzicami. Młoda mama wygląda uroczo i fenomenalnie. Póki co nie zwalnia jeszcze tempa. Właśnie zagrała w komedii romantycznej „Facet (nie)potrzebny od zaraz”. Wzięła udział w sesji zdjęciowej. Przed przyjęciem nowej życiowej roli zamierza także nagrać płytę.

Źródło: Agencja Newseria

 

Opublikowano