Padł ostatni klaps na planie filmu „50 twarzy Greya”!

To już pewne! Film „50 twarzy Greya” pojawi się na kinowych ekranach. Właśnie zakończyły się zdjęcia na planie. Fani książki E.L. James na tę produkcję czekają już długo. Ekranizacja erotycznej powieści pojawi się w kinach na Walentynki 2015.

Przy tej okazji oczywiście pojawia się mnóstwo pytań. A najważniejsze z nich, to czy bohaterowie książki Christian Grey i Anastasia Steel oddadzą klimat ich wyjątkowej i intymnej relacji. W filmie „50 twarzy Greya” w główne role wciela się Jamie Dornan i Dakota Johnson.

Na wielkim ekranie duet stoi przed ogromnym wyzwaniem. Widzowie liczyli, że na planie wybuchnie romans godny jednej z najpopularniejszych powieści erotycznych. Ale póki co żadne przecieki z planu nie ujrzały światła dziennego.

Fanom książki „50 twarzy Greya” pozostaje teraz czekać na pierwszy trailer, który będzie namiastką końcowego dzieła. Wiemy już, że warto uzbroić się w cierpliwość. Producenci ekranizacji powieści E.L. James zapewniają, że będzie on nadzwyczajny. Nie zdradzili jednak, kiedy będziemy mogli go obejrzeć.

Film „50 twarzy Greya” wejdzie do kin na Walentynki 2015.

Czekacie na tę zekranizowaną gorącą powieść erotyczną?

Opublikowano