Young Stars festival przyłącza się do akcji polskich Directioners!

26 kwietnia 2014 r. w Poznaniu podczas YOUNG STARS FESTIVAL odbędzie się OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW ONE DIRECTION.

Na festiwalu wystąpi 18 młodych artystów, w tym gwiazdy i debiutanci, tacy jak: Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Jula, Saszan, South Blunt System.

Jednak równie wielką atrakcją będzie OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW ONE DIRECTION! Działania z nim związane zaczynamy już dziś!

Konkurs wytwórni My-Music:

„Od lat obserwujemy zdumiewające akcje organizowane dla zespołu One Direction. W wyniku organizowanego Zlotu Fanów dostaliśmy wiele maili od Directioners, które udowodniły nam, ile dla nich znaczy zespół oraz jak ważna jest interakcja z zespołem. Zachęcono nas do pomocy w zorganizowaniu dużego przedsięwzięcia i tak oto zrodził się pomysł #PolandLovesOneDirection! Wystarczy tylko nagrać video, przesłać je do nas a My skleimy klip, dzięki któremu stworzymy również mapę Directioners w Polsce i pokażemy wszystkim siłę polskich fanek.”

Gdzie będzie można obejrzeć klip?

Zostanie wyświetlony na telebimach podczas ZLOTU FANÓW w trakcie YOUNG STARS FESTIVAL, opublikowany na kanale MyMusic na youtube.com oraz postaramy się, by trafił na Oficjalny Fanpage ONE DIRECTION!

 

Opublikowano