Iza Kowalewska — Diabeł mi Cię dał

„Diabeł mi Cię dał” to tytułowy utwór  z solowego albumu Izy Kowalewskiej.

Pełen mocy i wyrazistości głos, zabawa brzmieniem i barwami oraz pomysłowość to cechy Izy Kowalewskiej, którą od od jakiegoś czasu możemy usłyszeć w solowym projekcie.

 

 

Do niedawna znana była przede wszystkim jako członkini zespołu Muzykoterapia, której głos i charyzma przykuwały uwagę wielu słuchaczy.

Po długim czasie oczekiwania, artystka nagrała solową płytę „Diabeł mi Cię dał”.

Singiel „Diabeł Mi Ciebie dał” – jest to historia pierwszej miłości- jej – niedoświadczonej, naiwnej i jego- zdawałoby się nieuleczalnego podrywacza.

Fala uczucia uderza jednak na tyle mocno, by zmienić doszczętnie każde z nich i wzbudzić podejrzenia  ingerencji sił nadprzyrodzonych.

Iza Kowalewska to również wokalistka i współtwórczyni zespołu Muzykoterapia (2 albumy zespołu zdobyły wielkie uznanie krytyków i publiczności w Polsce i Europie) oraz Koncertu na Ścianie (wystąpiła w setkach tego szalonego show w Europie i Azji).

Głos gościnny wielu płyt m.in.  takich twórców jak.: Novika, FISZ (Bartek Waglewski) , EMADE (Piotr Waglewski), Jamal, O.S .T. R., Medium,…

Izabela jest absolwentką warszawskiego Państwowego Studium Jazzu w klasie śpiewu Izy Zając, a także Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Muzykoterapii.

 

Opublikowano