„Mocna” – nowy przebój Marty Podulki

„Mocna” to najnowszy singiel Marty Podulki, która po sukcesie poprzedniej piosenki „Nieodkryty Ląd” nie zwalnia tempa. Kolejna przebojowa piosenka ma szanse zostać wielkim hitem tej wiosny.

 

Potężny głos Marty, pozytywny i motywujący tekst oraz energetyczny aranż powodują, że od tej piosenki nie można się wyzwolić. Oprócz dopingujących słów refrenu „Teraz czuję moc, Teraz czuję siłę, Pójdę własną drogą na sam szczyt, Tego chcę”, w pamięć zapada również charakterystyczny dźwięk saksofonu barytowego.

W „Mocnej”, podobnie jak w „Nieodkrytym Lądzie”, użyto także banjo, który staje się elementem charakterystycznym dla utworów Marty. Piosenkarka idzie w kierunku neofunk’owym, który jak słychać jest strzałem w dziesiątkę i w nim czuje się najlepiej.

Prace nad utworem trwały bardzo długo, ponieważ partie piosenki były nagrywane w wielu miejscach: USA, Lublinie, Poznaniu i Warszawie. Mastering został wykonany w USA przez Brad’a Blackwood’a z Euphonic Masters, który otrzymał nagrodę GRAMMY za współpracę z Maroon5.

Opublikowano