Akustyczny utwór Dawida Kwiatkowskiego

W listopadzie zeszłego roku premierę miała płyta „9893” Dawida Kwiatkowskiego, która już przed premierą pokryła się złotem.

 

 

 

Tym samym piosenkarz zapisał się w historii polskiej branży muzycznej, jako pierwszy debiutant, który osiągnął taki sukces.

Kolejnym krokiem Dawida ma być płyta z utworami z debiutanckiego albumu w nowym, akustycznym aranżu, której producentem muzycznym ma być Patryk Kumór. Pierwszą odsłoną nadchodzącego projektu jest utwór „Mój Świat” w wersji akustycznej wykonywany w duecie z Patrykiem Kumórem.

Wokaliści wspólnie napisali tę piosenkę, która wyróżnia się pośród utworów umieszczonych na płycie 9893 i postanowili jej nadać nowe życie, nagrywając akustyczną wersję w MaQ Studio. W utworze wykorzystano akompaniament dwóch gitar oraz pianina.

W nagraniu gościnnie wystąpiła zaprzyjaźniona z wokalistami Saszan.


Dawid Kwiatkowski to odkrycie roku 2013. Swoją przygodę z muzyką zaczął dwa lata temu, uczestnicząc w konkursie „Askana Łowi Talenty’”, gdzie zajął pierwsze miejsce. Publiczne wystąpienia Dawida gromadzą setki i tysiące fanów, którzy są w stanie przejechać dla niego całą Polskę.

Mimo swojego młodego wieku, jest bardzo odpowiedzialnym i pracowitym nastolatkiem. 19 listopada 2013 r. wydał pierwszy album o tytule 9893. Jest pierwszym debiutantem w historii branży muzycznej, którego płyta uzyskała status złotej przed premierą.

W roku 2013 zdobył również wiele nagród m.in. „DEBIUT ROKU” GLAMKI.PL, „ODKRYCIE ROKU” ESKA oraz „WOKALISTA ROKU” BRAVO.

Opublikowano