Polski aktor zagra gangstera w australijskim thrillerze!

Jacek Koman, Facebook - Official Fanpage

Jacek Koman to polski aktor, który od 30 lat mieszka w Australii. Polskim widzom przypomniał się przyjmując rolę w serialu TVN-u „Lekarze”. Ale oczywiście to nie jedyne zajęcie, jakiemu oddaje się Jacek Koman. Aktor właśnie zakończył zdjęcia do najnowszego australijskiego filmu „Son of a Gun” w reżyserii Juliusa Avery’ego.

Widzowie będą mogli obejrzeć australijską produkcję jeszcze w tym roku. Jacek Koman nie kryje zadowolenia. Udział w tym filmie to dla niego odskocznia od dotychczasowych ról.

Film powinien niedługo mieć swoją premierę. Dla mnie udział w tym projekcie to, zwłaszcza w porównaniu do ról, jakie gram w Polsce, odstępstwo od normy. W tym filmie gram gangstera, który robi skok na kopalnię złota – mówi Jacek Koman agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Rolę lekarza i gangstera dzieli przepaść. Ale jak się okazuje Jacek Koman każde zawodowe wcielenie traktuje jak wyzwanie. Świetnie się czuje zarówno we wcieleniach gangsterów jak i bohaterów o wielkim sercu.

Mam w sobie coś i z gangstera, i z przyzwoitego faceta, więc obu gra mi się jednakowo fajnie. Trzeba te role trochę urozmaicać. Po miesiącach ratowania życia trzeba wrócić i zagrozić kilku osobom – powiedział aktor.

W filmie „Son of a Gun” polski aktor wystąpi z takimi gwiazdami jak: Alicia Vikander („Kochanek królowej”, „Anna Karenina”) oraz Ewan McGregor, z którym wcześniej Jacek Koman współpracował na planie „Moulin Rouge!” Baza Luhrmanna.

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano