Poszukiwani świadkowie wypadku w Rajszewie

policja

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w środę (26.02) w Rajszewie. Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności oraz sprawcy tego zdarzenia drogowego proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Do wypadku doszło około godziny 20.00 w miejscowości Rajszew na ulicy Modlińskiej. Kierujący pojazdem jechał ulicą Modlińską z kierunku Nowego Dworu w kierunku Jabłonny i potrącił idącego w tym samym kierunku mężczyznę. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Kierujący pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego i mogą pomóc w ustaleniu sprawcy o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Legionowie, Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym przy ul. Jagiellońskiej 26b lub telefonicznie pod numerami telefonów: Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie 22 774-27-77 czynny całą dobę lub 22 60-48-254 z policjantem prowadzącym sprawę.

/źródło: KPP Legionowo/

Opublikowano