4. urodziny Teatru 6.piętro

To już cztery lata działalności teatru na 6. piętrze Pałacu Kultury i Nauki! Z tej okazji załoga teatru przygotowuje coś, czego jeszcze na deskach jej teatru nie było!

„Broma w sieci” to spektakl dla dzieci, którego premiera odbędzie się 8 marca. A ponieważ – jak powiedział Eugeniusz Kotin, dyrektor artystyczny Teatru 6.piętro – spektakle dla dzieci robi się tak samo jak dla dorosłych, tylko lepiej, do współpracy zaproszono Macieja Wojtyszkę – reżysera, dramaturga i pisarza, autora opowiadań o rezolutnej różowej Bromie, której przygody rozbudzają wyobraźnię Polaków od kilku dekad.

„Bromba w sieci” to spektakl, który nie tylko opowiada, ale także śpiewa i tańczy.  Przedstawienie adresowane jest do dzieci od lat sześciu do nieskończoności.

Reżyseria: Maciej Wojtyszko

Obsada: Paulina Komenda/Katarzyna Zawiślak-Dolny, Anna Kózka/Michalina Sosna/Klementyna Umer, Marysia Pawłowska/Barbara Kurdej-Szatan/Barbara Garstka, Łukasz Borkowski/Kamil Dominiak/Mateusz Weber, Krzysztof Broda-Żurawski /Mateusz Deskiewicz/Krzysztof Szczepaniak, Konrad Darocha/Artur Gotz/Krzysztof Żabka

Teatr 6.piętro, pl. Defilad 1 w Warszawie

Opublikowano