Co łączy Gosię Andrzejewicz z Michaelem Jacksonem?

Gosia Andrzejewicz (Facebook / Official Fanpage)

Co wspólnego może mieć Gosia Andrzejewicz i Michael Jackson? Na pierwszy rzut oka nic. A jednak. Nasza wokalistka pobiera lekcje u nauczyciela samego Michaela Jackson.

Gosia Andrzejewicz należy do tych gwiazd, które doskonale wiedzą, że wokalista musi się nieustannie się rozwijać. Dotyczy to również ciągłej nauki śpiewu. Po lekcjach u Elżbiety Zapendowskiej, wokalistka postawiła na amerykańskiego trenera gwiazd – Deana Kaelina, który współpracował m.in. z Michaelem Jacksonem.

Gosia Andrzejewicz zaczęła podbijać polski rynek muzyczny 10 lat temu. W tym czasie nagrała 5 albumów. Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że drogą do sukcesu jest perfekcyjny warsztat wokalny. Nie spoczywa na laurach i wciąż go szlifuje, ucząc się od najlepszych. W tym celu spotkała się z amerykańskim trenerem wokalnym Deanem Kaelinem podczas jego warsztatów w Polsce.

Dean przyleciał do Polski, aby zaprezentować technikę wokalną, którą uczył między innymi Michaela Jacksona i Stevie’go Wondera. Zainteresowałam się tą techniką (…) To są takie szczegóły typowo techniczne – w jaki sposób prawidłowo oddychać, w jaki sposób prawidłowo wydobywać dźwięki, i tej wiedzy jest naprawdę bardzo dużo – wspomina piosenkarka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Posłuchajcie co o Gosi Andrzejewicz mówi ekspert:

 

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano