Natalia Szroeder i jej najnowszy teledysk!

„Nie pytaj jak” to najnowszy singiel Natalii Szroeder, który doczekał się już teledysku!

Kawałek, nagrany z rozmachem, brzmi jakby był nagrany przez zagraniczną gwiazdę.

 

W teledysku widzimy Natalię w towarzystwie przystojnego mężczyzny. I możemy śmiało stwierdzić, że w tym wideo piosenkarka przeobraża się w świadomą swojego seksapilu kobietę.

Nowy singiel jest dla mnie szczególnie ważny, ponieważ jestem współautorką tekstu. Opowiada o wielu rozczarowaniach, które spotykamy na swojej drodze, ale też o tym, że po każdej burzy pojawia się słońce. To bardzo optymistyczna nuta, utrzymana w klimacie popowym – mówi o utworze Natalia.

Piosenka promuję imprezę Young Stars Festival, która odbędzie się 26 kwietnia 2014 w Poznaniu.

Natalia Szroeder pochodzi z Kaszub. Od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie muzyką i teatrem. Jako wokalistka udzielała się w folklorystycznym zespole Modraki. Gra na skryzpcach i pianinie.

 

Występowała w „Od przedszkola do Opola”, „Szansie na sukces” (zwyciężczyni odcinka z udziałem Marylą Rodowicz) oraz w koncercie „Chwała na wysokości” w TVP2. Jej piosenkę można było usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu”.

 

Szroeder zdobyła popularność dzięki singlom z Liberem – „Wszystkiego na raz” oraz „Nie patrzę w dół”. Oficjalnie wydano także dwa solowe utwory Natalii: „Jane” i „Tęczowy”.

 

Wokalistka jest w trakcie zbierania materiału na debiutancką płytę. Do jej inspiracji należą Michael Jackson, Rihanna, Beyonce i Justin Timberlake.
Opublikowano