JAGODA ACAI PODBIJA ŚWIAT

Uzdrawia miliony –  jest do zdobycia w Warszawie i Legionowie.

Zawładnęła anteną i Słuchaczami Radia Hobby. Miliony na całym świecie codziennie korzystają z dobrodziejstw produktów powstałych na bazie tej niesamowitej rośliny. Moda ta ma niewątpliwie swoją przyczynę – efekty działania tych produktów. Liderem na światowym rynku, dzięki udokumentowanej skuteczności preparatów powstałych na bazie Jagody Acai, jest amerykański „MONA VIE”.  O firmie tej głośno jest w światowych mediach, mówiono o nich min. w „Dzień Dobry TVN” czy audycjach poświęconych zdrowiu na antenie Radia Hobby.

monavie fruits

Dlaczego?

JAGODA ACAI wywodzi się z tropikalnych rejonów Ameryki Południowej, skąd została rozprzestrzeniona w całej strefie międzyzwrotnikowej.

Poza owocami uzyskuje się z niej również tak zwane „serce palmy”, czyli jadalny rdzeń młodego pnia.

Zacznijmy jednak od początku, czyli od wierzchołka palmy, która osiąga do 15 m. wysokości. Długie liście zwisają do 3,5 m długości wyrastając z wierzchołka pnia palmy. Kwiaty Acai są gęste o białym kielichu i czerwonej koronie. Owocem jest okrągła, włóknista jagoda w pięknym ciemnofioletowym kolorze. Jagody Acai z  zewnątrz są nieco podobne do winogron, są jednak ciemniejsze, w środku zawierają jedną pestkę o średnicy do 7 mm i stosunkowo niewiele miąższu. Drzewo owocuje dwa razy do roku i daje kilkanaście gron zawierających do 900 jagód. Miąższ Acai jest od wieków wykorzystywany w tradycyjnej kuchni brazylijskiej. Dla niektórych mieszkańców dżungli amazońskiej stanowi on ok 40% pożywienia. Owoce posiadają zastosowanie zarówno w kosmetologii jak i w medycynie.

monavie butelki

Właściwości Jagód Acai w pełni wykorzystywane są min. w produktach „Mona Vie”:

– zawierają antyoksydanty, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu i rozwojowi chorób       nowotworowych,

– działają antybakteryjnie,

– poprawiają pamięć i koncentrację,

– korzystnie wpływają na dobry sen,

– pomagają zwalczać stres w momentach obciążenia psychicznego,

– wspomagają leczenie alergii,

– wspomagają odchudzanie poprzez przyspieszenie metabolizmu i ograniczenie łaknienia,

– polecane są osobom aktywnym fizycznie.

To tylko niektóre z licznych właściwości tych bogatych w witaminy i kwasy omega owoców. Jagody Acai to niezwykłe  źródło  tętniące zdrowiem jak przystało na prawdziwą bombę witaminową.

monavie-fruits

W Legionowie i Warszawie odbywają się regularne spotkania osób, które wypróbowały na sobie działanie preparatów wykonanych na bazie Jagody Acai. Szczegóły otrzymacie Państwo pod mailem: malgorzata@hobby.pl lub telefonicznie: 516-555-967

Źródła:

pl.wikipedia.org

pl.monavie.com

fot./wiewiorkajulia.pl/,/drmonavie.wordpress.com//pracujmadrze.wordpress.com//darrenbrock.typepad.com/

Opublikowano