Radosław Majdan otwiera salon tatuażu w Londynie?!?

Radosław Majdan (Wikipedia)

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Radek Majdan znalazł intratny sposób na życie – postawił na własny biznes. Obecnie jest właścicielem salonu Tattoo Navaho na warszawskim Ursynowie. Interes chyba nieźle się kręci, bo były piłkarz planuje otworzyć kolejne studio tatuażu w Londynie.

W naszym studio tatuujemy ludzi ze świata mediów, artystów czy też aktorów. Jakoś to się kręci. Na pewno jesteśmy na płaszczyźnie wznoszącej, bo rozwijamy nasze studio i cały czas przybywa nam klientów – powiedział agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Radosław Majdan, były piłkarz.

Majdan wierzy, że ten biznes jeszcze długo będzie przynosił dochody, bo moda na tatuaże nie przemija.

Za jakiś czas ludzi, którzy mają tatuaż, będzie więcej od tych, którzy tatuażu nie mają. Ktoś sobie robi jeden tatuaż, ale nie poprzestaje, tylko robi sobie kolejny – jeden, drugi, trzeci. I rzeczywiście uzależnia się od tego – mówi Radosław Majdan.

Najlepszą reklamą dla jego salonu jest on sam. Radek Majdan ma na swoim ciele sporo wytatuowanych ozdób. Jedną z nich jest słynny Indianin, który zakrył wizerunek Doroty Rabczewskiej, byłej partnerki piłkarza.

Robiłem, robię i jeszcze pewnie jakiś czas będę robił sobie te tatuaże. Z jednej strony prawą rękę mam już prawie całą zajętą, robię teraz drugą, oczywiście, u siebie w studiu – dodaje Radosław Majdan.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Radek Majdan pojawia się także w mediach, jako komentator sportowy. Od 2012 roku spełnia się jako muzyk – gra na gitarze w zespole rockowym The Trash. Do tego wszystkiego ostatnio o nim jeszcze głośniej. A to za sprawą jego związku z Małgorzatą Rozenek, czyli Perfekcyjną Panią Domu.

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano