Violet Oliferuk śpiewa w USA! Polka podbija amerykański rynek muzyczny!

Violet Oliferuk (Facebook / Official Fanpage

Violet Oliferuk to wschodząca gwiazda muzyczna z Bielska Podlaskiego. Piosenkarka postanowiła zrobić karierę muzyczną w USA. Wygląda na to, że jej plan ma szansę się udać. Violet „depcze po piętach” Ushera i Rihanny. Właśnie nagrywa płytę z ich producentami.

Do Stanów przeprowadziłam się ze względu na karierę, na lepsze życie, żeby więcej osiągnąć. Widziałam te wszystkie gwiazdy. Rihanna, czy Christina Aguilera zawsze mnie inspirowały. Zawsze po prostu chciałam tam wyjechać i spróbować czegoś nowego, a później wrócić, żeby dzielić swoim śpiewaniem, swoją karierą. Nigdy o Polsce nie zapomnę –powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Violet Oliferuk, wokalistka.

Początki nie były łatwe ze względu na barierę językową i brak kontaktów. Pomogła jej siostra Angel Oliferuk, która w ubiegłym roku reprezentowała Polskę w finale „Top Model Worldwide 2013”. Dzięki temu wydarzeniu nawiązała wiele kontaktów i z powodzeniem funkcjonuje w amerykańskim show-biznesie.

Miałam szczęście, bo moja siostra poznała producenta Ushera i Rihanny i pokazała im moje materiały, covery. Oni zainteresowali się moją osobą. Powiedzieli: „słuchaj, może coś nagramy, może będzie coś fajnego, jakiś nowy materiał”.  Jak do nich przyleciałam do studia, to w ogóle było tak dziwnie. Oni są murzynami, to wiadomo, bazują na slangu. Musiałam często pytać siostrę: „Czekaj, co oni mówią?”. Ale później było coraz lepiej – wspomina swoje początki w USA Violet Oliferuk.

Violet Oliferuk regularnie odwiedza Polskę. Nawet udziela się muzycznie. W styczniu nagrała duet z Candy Girl. Dziewczyny razem nagrały piosenkę „Say My Name”.

Źródło: Newseria Lifstyle

Opublikowano