Pożądanie, Ava O’Shea i mężczyzna

18 marca premiera literackiego erotycznego hitu „Ten mężczyzna. Tom 1”.

Jodi Ellen Malpas opublikowała w październiku 2012 roku „Tego Mężczyznę” w formie e-booka i w krótkim czasie sprzedała 250 000 egzemplarzy! Dwa miesiące później porzuciła pracę i zajęła się tylko pisaniem. Wszystkie następne tomy serii zadebiutowały na 1 miejscu „New York Timesa”. W 2013 największe wydawnictwa w Europie i USA kupiły za sześciocyfrowe sumy prawa do publikacji wersji drukowanej.

Ava O’Shea dostaje intrygujące zlecenie: ma urządzić wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem. Rezydencja zaskakuje przepychem, lecz jeszcze większym zaskoczeniem jest jej właściciel. Ava spodziewa się nudnego podstarzałego snoba, a spotyka Jessego Warda – oszałamiająco przystojnego i zdumiewająco pewnego siebie.
Nie jest w stanie zapanować nad obezwładniającym pożądaniem, jakie budzi w niej ten mężczyzna, nawykły do zaspokajania swoich najśmielszych fantazji. A równocześnie czuje, że za jego pogonią za przyjemnością kryje się jakiś niepokojący sekret. Instynkt podpowiada jej, że powinna uciekać. Lecz Jesse Ward nie zamierza pozwolić jej odejść…

Czy w Polsce książka powtórzy sukces przygód Greya?

Opublikowano