Doda wydaje koncertowe DVD! Zrobiła to dla fanów!

Doda (Facebook / Official Fanpage)

Już 14. marca 2014 w sklepach pojawi się nowe dzieło Dody. Będzie to specjalne wydanie koncertowego DVD, nagrane w ramach trasy „Fly High Tour”. Płyta jeszcze przed premierą uzyskała status bestsellera.

Nigdy w życiu nie wydałam płyty koncertowej. Koleżanka ostatnio słusznie zauważyła, że nikt przede mną nie robił premiery DVD w kinie. Stworzenie takiego albumu wymusili na mnie fani. Od zawsze mam słabość do tras pełnych przepychu. I od zawsze fani mówią mi, żebym w końcu wydała DVD. Ostatecznie postawiono mnie pod ścianą i nie było innego wyjścia – powiedziała Doda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Koncert, który od piątku będzie można obejrzeć na DVD, został zarejestrowany 28 listopada 2013 roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Doda zaprezentowała wtedy zmienione wersje utworów oraz cover piosenki Miley Cyrus – „Wrecking Ball”.

To była bardzo skomplikowana produkcja i pracowało nad nią ponad 100 osób. Scena był tak duża, że tylko Hala Stulecia była w stanie ją pomieścić. Moja ekipa musiała poradzić sobie z ogromną ilością sprzętu. Przed występami miałam kilkanaście tygodni prób, żeby skoordynować tancerzy, teatr ognia i akrobatki. Ci, którzy zaopatrzą się w płytę będą mogli również obejrzeć materiał z backstage’u. Oprócz tego do DVD dołączona jest CD koncertowa oraz prywatne zdjęcia, które robiłam cały rok. Nikt nie będzie zawiedziony – opowiada Doda.

„Fly High Tour” to czwarta trasa koncertowa Dody, promująca jej dwa poprzednie albumy – „Diamond Bitch” oraz „7 pokus głównych”. Podczas tournée wokalistka zagrała 38 koncertów. Zagrała także dla publiczności w Berlinie.

Źródło: Newesria Lifestyle

Opublikowano