POLIŻ Stand-up

Już jutro w PAŃSTWOMIASTO polizać będzie można stand-up!

Cóż kryje się pod tym nieco dziwnym hasłem?

Nic innego, jak wieczór bólu brzucha – bólu ze śmiechu, rzecz jasna!

Płeć: mężczyzna. Ilość : 3.

MARIUSZ KAŁAMAGA – nikt dzisiaj nie ma innego skojarzenia człowieka o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych kapciach jak z osobą Mariusza. Jest jak kabaret, który współtworzy czyli Łowcy.B. Szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji oraz budowania absurdalnych sytuacji. W cudowny i właściwy dla siebie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala w nich to, co skrywają pod maską powagi. Tym razem pojawi się ze swoim programem stand-up’owym.

ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów. Rozbawiał miliony Polaków wcielając się w postać „górala” oraz „górnika Andrzeja”. Po solowych sukcesach one man show Robert postawił również na stand-up,jego program jest szczery, dowcipny i błyskotliwy. Nie boi się poruszyć żadnego tematu i w sposób niezwykle zabawny i inteligentny opisuje rzeczywistość.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie a jego umiejętności do nawiązania szybkiego kontaktu z publicznością powodują, że cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Występował w COMEDY CENTRAL oraz programie Dzięki Bogu już weekend. Jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika.

12 marca o 20:00, PAŃSTWOMIASTO, ul. gen Andersa 29 w Warszawie. Bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (przed spektaklem, płatne gotówką). Szczegóły: www.panstwomiasto.pl

Opublikowano