Agnieszka Popielewicz poprowadzi nowy program! Wystąpią w nim rodziny gwiazd!

Program „Super Rodzinka” to nowy pomysł Polsat Cafe. Jego gospodynią będzie Agnieszka Popielewicz. Gośćmi zaś będą gwiazdy i członkowie  ich rodzin.

„Super Rodzinka” to rodzinny, sympatyczny, ciepły program, w którym chcemy pokazać życie gwiazd od kulis. Pojawią się mamy, ojcowie, babcie, dziadkowie, rodzeństwo. Chcemy posłuchać o dzieciństwie sławnych ludzi z perspektywy ich najbliższych. Nie gonimy za sensacją, za plotkami, wszystko odbywa się za przyzwoleniem gwiazdy – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Popielewicz, gospodyni programu.

Wzięcie udziału w takim programie budzi wiele emocji. O ile występy celebrytów przed kamerami są codziennością, to dla ich rodzin już nie.

To jest decyzja całej rodziny, wszyscy muszą wyrazić zgodę na występ w programie. Ale myślę, że gwiazdy wiedzą, że w Polsat Cafe nie chcemy im zrobić krzywdy i że chcemy ich pokazać od jak najlepszej strony – dodała Popielewicz.

Polsat Cafe liczy na ogromną popularność talk-show. Lubimy sobie poczytać, co robi Doda, kto jest w ciąży, a kto urodził syna. Zainteresowanie życiem gwiazd nie maleje. Jednak o nich możemy przeczytać w kolorowej prasie i na portalach plotkarskich. Z programu „Super Rodzinka” będzie mogli dowiedzieć się więcej o rodzinach znanych osób.

Emisja programu „Super Rodzinka” w poniedziałki o godzinie 21.00 na antenie Polsat Cafe. Pierwszym gościem będzie Margaret i jej najbliżsi.

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano