Michał Szpak chce być stuprocentowym artystą!

Michał Szpak (Facebook / Official Fanpage)

Postać Michała Szpaka mieliśmy okazję poznać podczas pierwszej polskiej edycji programu „X-Factor”. Już wtedy oprócz świetnego głosu zasłynął z ekstrawaganckiego stylu bycia i oryginalnego wyglądu. Okrzyknięto go kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Dzisiaj finalista „X-Factor” narzeka na takie zainteresowanie jego osobą. Chce być odbierany przede wszystkim jako dobry wokalista.

Michał rozpoczął artystyczną twórczość i narzeka, że ludzi przede wszystkim interesuje jego nietypowy wygląd, niebanalne stroje i wyjątkowo ciekawa osobowość. Przeszkadza mu, że jest postrzegany jako „dziwak”. To wszystko sprawia, że artyście trudno przebić się do publiczności z jego muzyką.

To jest takie niewdzięczne, kiedy wstawiam jakiś filmik, który jest śmieszny, uzyskuje on kolosalną oglądalność. A kiedy wstawiam coś, co jest ważne dla mnie, coś, co ma znaczenie, to ma jakąś mierną liczbę polubień – powiedział Michał Szpak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wkrótce będziemy mogli sami ocenić jego twórczość, bo artysta nagrywa płytę. Miejmy nadzieję, że to będzie coś wyjątkowego, co sprawi, że powiedzenie „jak Cie widzą, tak Cię piszą” przestanie obowiązywać w przypadku Michała Szpaka.

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano