Nagroda za logo piaseczyńskiego skateparku

We wtorek 11 marca wiceburmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz wręczył nagrodę Adriannie Maliszewskiej – zwyciężczyni konkursu na logo piaseczyńskiego skateparku.

Konkurs okazał się trafem w dziesiątkę. Nowopowstały skate park zyskał dzięki niemu dużą popularność. Praca Ady – studentki IV roku Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej -była jedną spośród 537 prac, które wpłynęły z całej Polski. Wśród uczestników można było wyróżnić zarówno profesjonalistów jak i amatorów. W rozstrzygnięciu konkursu pomagała ekspertka Olga Łaska.

– Nawiązuje do klasycznych projektów identyfikacji, bez niepotrzebnych kształtów i ozdobników. Za pomocą dwóch elementów stworzyłam małą historię. Kula, która „balansuje” na krawędzi niczym skater podczas wykonywania triku. Jednocześnie w tym statycznym obrazie zawarty jest ruch. Umysł podpowiada nam, że lada chwila kula stoczy się z rampy – opowiadała kurierowi popołudniowemu zwyciężczyni.

Głowna nagrodą, jaką dobyła Adrianna Maliszewska był laptop firmy Dell Precision M4700. Oprócz tego dostała bon zakupowy do Decathlonu o wartości 500 zł, a także 350 zł na zrobienie zakupów w internetowym sklepie StreetSupply.

Opublikowano