V-Unit prezentuje singiel „Dziękuję nie tańczę”

„Dziękuję nie tańczę” to szalona piosenka o nietypowym zachowaniu ludzi pląsających, których spotkamy każdego wieczoru w klubie.

 

 

 

Przechwalanie się swoimi umiejętnościami tanecznymi, szydzenie ze stylu życia pseudo „tancerzy”, przesadne spożywanie napojów wyskokowych na imprezach, dziwne zachowanie w klubie czy tandetny podryw to tylko część z wyśmianych przez V-UNIT balangowych postaw.

Połączenie dance’wego bitu i tekstu o nie tańczeniu jest jak granat bez zawleczki, rozsadzi Ci głowę po pierwszych paru sekundach od przesłuchania.

Specjalnie ułożony układ taneczny przy współpracy V-Unit z Justinem Timberlake’iem pozwoli Tobie w sposób unikatowy odmawiać innym tańczenia. Odchyl się do tyłu ręka w przód… Dziękuję nie tańczę!

Zapnij pasy, usiądź wygodnie, wytęż słuch i sprawdź to sam! Check this out!
Utwór znajdzie się na debiunckiej płycie zespołu V-UNIT „Bękarty internetu”.

)

V-Unit jedyny i niepowtarzalny zespół w Polsce

Mistrzowie parodii, komedii, satyry i dobrej zabawy, rozgrzewają każdą imprezę (i nie tylko) na której się pojawiają, a przy tym są przystojniejsi niż One Direction i bardziej utalentowani wokalnie niż Elton John. Miliony wyświetleń na youtubie, twórcy największych hitów internetowych takich jak: Klata Plecy Barki, Jarek Polskę Zbaw, Hit na Lato, My Słowianie odpowiedź mężczyzn i wielu innych.

 

Każdą piosenką przekraczają granice absurdu i zdrowego rozsądku, a jak sami przyznają inspirację czerpią z życia. Podobno ich największym hobby jest ściąganie zdjęć motyli z internetu, czesanie psów pod włos w weekendy i oglądanie filmów niemych na dobry systemie nagłaśniającym surround.

V-Unit_Bekarty_Internetu_ALBUM_COVER
Opublikowano