Nowa edycja kulinarnego programu „Top Chef”. Ewa Wachowicz ocenia kucharzy.

Top Chef (Facebook / Official Fanpage)

Od jakiegoś czasu narodowym zajęciem Polaków oprócz tańca jest… gotowanie. Kulinarne programy gromadzą dużą widownię. „Top Chef” emitowany na antenie Polsatu jest jednym z nich. W nowej edycji programu o tytuł najlepszego kucharza walczy 14 uczestników. Ewa Wachowicz, jurorka polsatowskiego show, oceniła uch umiejętności.

W tej serii mamy naprawdę bardzo mocne osobowości, mamy kucharzy, którzy są świetnymi specjalistami. Kilku z nich pracowało w restauracjach trzygwiazdkowych Michelin, więc naprawdę mają sporą wiedzę i umiejętności. Oczywiście osobną stroną jest niestety program reality show, gdzie borykają się oni z czasem, ze stresem, z kamerami, z tym wszystkim, co się dzieje dookoła i ze swoimi emocjami – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Wachowicz, jurorka „Top Chef”.

Wachowicz przyznaje, że ta edycja jest wyjątkowa. Będą duże emocje. Bowiem o tytuł Top Chefa tym razem walczą kucharze z dużym doświadczeniem oraz ogromnymi umiejętnościami. W polskiej edycji kulinarnego show, czternastu szefów kuchni musi udowodnić, który z nich zasługuje na tytuł najlepszego z najlepszych.

Zmagania uczestników „Top Chef” można oglądać na antenie Polsatu w każdą środę o godzinie 20.35. Skład jury programu „Top Chef” nie zmienił się. Kucharzy oceniają: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro, Maciej Nowak oraz Joseph Seeletso.

 

Źródło: Newseria Lifestyle

 

Opublikowano