„Malowany spektakl”

„Malowany spektakl” to tytuł kulturalnego przedsięwzięcia młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie. Połączenie spektaklu „Senne marzenie” oraz wystawy „Co mi w duszy gra” będzie można obejrzeć 28 marca 2014 r. w Milanówku. Premiera „Sennych marzeń” – już 20 marca 2014 r. w Brwinowie.

Obraz nauczycielki języka polskiego, siedzącej przy stole uginającym się od klasówek, kartkówek i zeszytów do sprawdzenia, zupełnie nie pasuje do Anny Goyke z Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Prowadzi ona z uczniami szkoły podstawowej oraz gimnazjum zajęcia teatralne oraz warsztaty artystyczne, przygotowuje spektakle i występuje w roli reżysera. Gorące oklaski zebrane podczas listopadowego przedstawienia „Dziady brwinowskie” zachęciły całą grupę do dalszej pracy.

Wyniki ich pracy zobaczyć będzie można podczas Brwinowskich Spotkań Teatralnych.

„Senne marzenia” to sześć odsłon komedii. Zwyczajny dom, zwyczajny poranek i zwyczajna noc. To, że noc jest zwyczajna nie znaczy, że sny również muszą takie być.

Reżyseria: Anna Goyke

Obsada: Anna Maleszewska, Piotr Brysiak, Karolina Suchta, Oliwia Kowalska, Zofia Goyke, Mikołaj Matyjasek, Aleksandra Obrycka, Gabriela Pawłowicz, Julia Skomorucha, Stefan Żaryn, Adam Brol, Michał Grzela, Julia Falkowska, Katarzyna Wroczyńska, Michał Kowalski.

28 marca (piątek) o 19:00, Milanowskie Centrum Kultury, ul. Kościelna 3 w Milanówku

Opublikowano