Premiera hymnu Young Stars – Płomień

Zebranie tylu osobowości w jednym miejscu nie mogło skończyć się inaczej!

 

 

Eksplozja energii, milion pomysłów na minutę oraz bitwa! Kto był szoferem Young Stars Busa, co było przepustką do podróży w oldschoolowym stylu oraz co było przedmiotem istnej „zadymy” na planie? Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w dostępnym już teledysku!

Skąd zrodził się „Płomień” ?

„Mając niespełna 19 lat trudno myśleć poważnie o przyszłości, o nadziejach, o pomysłach na siebie i karierze a jedyne, co w sercu gra to oczekiwanie i wiara w najlepsze, co może przynieść życie.
Ta myśl przyświecała wszystkim przy tworzeniu numeru Płomień- Young Stars Teamu. Każdy z wokalistów biorących udział w projekcie dopiero zaczyna  na poważnie swoją przygodę z muzyką, skierowaną do szerszego grona odbiorców. Mają plany i oczekiwania oraz olbrzymią energię, aby móc wszystkiemu sprostać.

making_of

O tym właśnie opowiada numer „Płomień”, który każdy z nich tak naprawdę nosi w sobie, odsłaniając go najczęściej na koncertach, na swoich profilach społecznościowych przed fanami, w rozmowach z nimi, spontanicznych spotkaniach czy zwykłych emailach. To pokolenie sieci, energiczne, spontaniczne, jednocześnie wrażliwe i ciekawe świata, co słychać właśnie w tym numerze od samego początku.

Warto pokazywać ludziom ich twórczość i ich własny „płomień” oraz wspierać w spełnianiu marzeń” – podsumowuje Doniu, autor muzyki do numeru „Płomień”.

Opublikowano