Agata Młynarska wkrótce kończy 50 lat! Zdradza tajemnicę jej świetnego wyglądu!

Okładka magazynu Twój Styl

Agata Młynarska, prezenterka TVP od jakiegoś czasu nie przestaje zachwycać. Mimo tego, że w przyszłym roku skończy 50 lat, od kilku lat nieprzerwanie olśniewa urodą. Prezenterka zdobi okładkę najnowszego wydania magazynu „Twój Styl”. W wywiadzie zdradza tajniki jej genialnego wyglądu. I nie jest to efekt operacji plastycznych…

Przeszła niebywałą metamorfozę. To widać, słychać i czuć. W rozmowie dla magazynu „Twój Styl”, Młynarska opowiada o drodze jaką przeszła. Nie kryje, że łatwo nie było. Przez siedem lat korzystała z psychoterapii. To właśnie tam nauczyła się, jak korzystać z życia i być szczęśliwą. A co robi, żeby w wieku niespełna 50 lat tak genialnie wyglądać:

– Oczywiście. Zdrowo się odżywiam, pływam, ćwiczę, pilnuję wizyt u kosmetyczki, co jakiś czas obowiązkowo funduję sobie mezoterapię – powiedziała. Dziś kobieta czterdziestoletnia ma pełne prawo czuć, że wszystko przed nią, może błyszczeć, zachwycać, podbijać świat. Za rok stuknie mi pięćdziesiątka i nie czuję się staro, wręcz przeciwnie – dodaje prezenterka.

Podoba Wam się Agata Młynarska? Wygląda na 50-tkę?

Opublikowano