Patrycja Markowska zadebiutuje jako aktorka? Wokalistka zagra w filmie z Danielem Olbrychskim i Grażyną Szapołowską

Patrycja Markowska (Facebook / Official Fanpage)

Patrycji Markowskiej przedstawiać nie trzeba. Dała się poznać jako świetna wokalistka, którą podziwiają rzesze fanów. Teraz spróbuje swoich sił w innej materii. Zabawi się w aktorstwo przy boku Daniela Olbrychskiego i Grażyny Szapołowskiej.

Markowska wystąpi w filmie „Piąte: nie odchodź” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, córki Grażyny Szapołowskiej. Będzie to historia o pozytywnych wartościach rodzinnych oraz o aniołach stróżach.

Tytuł „Piąte: nie odchodź” został zaczerpnięty z piosenki Patrycji Markowskiej. I na tym jej rola się nie kończy – wokalistka wystąpi w epizodycznej roli w filmie. To będzie jej debiut na dużym ekranie.

Jest mi bardzo miło z tego powodu. Pomysł na epizod kinowy wziął się z piosenki z mojej płyty „Alter Ego” zatytułowanej „Piąte: nie odchodź”. Producent filmu zdecydował się tak nazwać projekt, a moja piosenka będzie go promować – powiedziała Patrycja Markowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Na razie Patrycja podkreśla, że do zostania aktorką jeszcze jej daleko. Ale kto wie? Może jej się to spodobać.

Nie gram w tym filmie. Tylko się tam pojawiam i gram Patrycję Markowską. Absolutnie nie jest to rola, bo słowo „rola” kojarzy mi się z aktorami typu Al Pacino – tłumaczy gwiazda.

Zdjęcia do „Piąte: nie odchodź” rozpoczęły się w lutym 2014.

Ciekawi jesteście jak wypadnie Patrycja Markowska?

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano