Warsztaty w Grójcu i Wołominie

W Polsce istnieje około 1,78 mln firm – w większości sektora MSP, spośród których największą grupę stanowią mikroprzedsiębiorstwa. Pod względem liczby firm Polacy są zdecydowanie przedsiębiorczym narodem, stanowiąc 6-tą co do wielkości gospodarkę Unii Europejskiej. Znacznie gorzej wypadamy pod kątem wiedzy na temat finansów i oceny bezpieczeństwa finansowego właścicieli małych biznesów, szczególnie tych prowadzących lokalną czy regionalną działalność gospodarczą.

To właśnie z myślą o nich rusza Program Wspierania i Promocji Lokalnej Przedsiębiorczości AFORTI FinanceW ramach programu zorganizowane zostaną bezpłatne Warsztaty Praktycznie o Finansach, które na początek odbędą się w dwóch miastach województwa mazowieckiego: w Grójcu i w Wołominie.

Pierwsze warsztaty odbędą się 26 marca o godzinie 17: 00 w Grójcu, w siedzibie Starostwa Powiatowego (ul. Józefa Piłsudskiego 59).

 Drugie 27 marca o godzinie 17: 00 w Wołominie, w miejskim Domu Kultury (ul. Mariańska 7). Udział w warsztatach jest bezpłatny i można się na nie zapisać poprzez formularz znajdujący się na stronie www.praktycznieofinansach.pl

Opublikowano