Jennifer Lopez – I Luh Ya Papi ft. French Montana

Prezentujemy najnowszy singiel Jeniffer Lopez.

Jennifer Lopez latynoska wokalistka i aktorka wychowała się w nowojorskim Bronxie, w rodzinie emigrantów z Puerto Rico. Odkąd skończyła cztery lata, marzyła o tym by być „kimś”. W wieku piętnastu lat obiecała sobie, że zdobędzie sławę i zaczęła intensywnie uczyć się tańca.

 

 

Jednak zanim drzwi do światowej kariery otwarły się przed nią na oścież minęło jeszcze trochę czasu. Najpierw Jennifer występowała w chórkach i baletach w tle broadwayowskich musicali i videoclipach. Wystąpiła między innymi u Puff Daddy’ego i Janet Jackson.

Przełomem okazał się konkurs śpiewu i tańca, gdzie latynoskim temperamentem i hip-hopem zdobyła uznanie jurorów i udowodniła, że jest najlepsza. Miała wtedy 16 lat i od razu wkroczyła do świata filmu – choć na początku były to seriale TV.

Gdy artystka wspięła się na szczyt jako aktorka, zaskoczyła wszystkich, nagrała płytę. Debiutancki album zatytułowany „On The 6” ukazał się w 1999 roku i odniósł ogromny sukces, znajdując tylko w USA, ponad 5 milionów nabywców. Tytuł płyty pochodzi od numeru pociągu, którym Jennifer dojeżdżała do centrum na przesłuchania i lekcje tańca. Tak właśnie zaczęłam swą podróż. W chybotliwym wagoniku metra – mówi sama artystka.

Artystka znana ze swego zamiłowania do mody – w 2003 roku wypuściła swoją pierwszą autorską linię, nie tylko ubrań, lecz także biżuterii. Wzięła też udział w kampanii Louisa Vuittona. Był to również świetny moment, by wypuścić na rynek perfumy – „Glow by J.Lo”, a następnie „Still” i „Miami Glow by J.Lo”. Dwa lata później pojawiła się druga odsłona kolekcji odzieży, a także nowy zapach – „Live by Jennifer Lopez”. Rok później przyszedł czas na „Miami Glow, „Love at First Glow by J.Lo” oraz „Live Luxe”. Na początku 2007 roku do sklepów trafiła woda „Glow After Dark”, a na rynek azjatycki – „Deseo” i „Deseo Forever”. W lutym 2009 roku firmowała swoim nazwiskiem kolejny zapach – „Sunkissed Glow”. Jak dotąd ostatnie perfumy to „My Glow”. Zupełnie wbrew panującej obecnie modzie na ekologię – manifestuje swoje uwielbienie do noszenia futer, niestety tych naturalnych, co doprowadza do wściekłości obrońców praw człowieka – gwiazda bowiem nic nie robi sobie z tych protestów.

Prywatnie łączono ją między innymi z Seanem Combsem (znanym jako Diddy) i Benem Affleckiem. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Od 2004 roku jest związana z piosenkarzem Markiem Anthonym, a od lutego 2008 roku są szczęśliwymi rodzicami bliźniąt – córeczki Emme Maribel Muñiz oraz synka Maximiliana „Maxa” Davida Muñiza.

Opublikowano