Mariola Bojarska-Ferenc odchodzi na emeryturę?!? Wybrała następczynię!

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc, trenerka fitness od niemal 20 lat propaguje ćwiczenia callanetics i zdrowy styl życia. Teraz chce przekazać pałeczkę Annie Lewandowskiej. Twierdzi, że to godna następczyni. Czyżby kultowa trenerka szykowała się na emeryturę?

Prekursorka zdrowego stylu życia o żonie znanego piłkarza wypowiada się w samych superlatywach. Gorąco wierzy, że wiedza i umiejętności Anny Lewandowskiej spodobają się Polakom. A ona sama sprawi, że będziemy z ochotą dbać o kondycję.

Skoro na tapecie pojawiła się Ania Lewandowska postanowiłam z nią zrobić rozmowę i jestem nią zachwycona. To dziewczyna o dużej wiedzy, szalenie skromna, zdająca sobie sprawę z tego, że warto się uczyć, podpytująca. Myślę, że to jest taka osoba, która na pewno zrobi w tym kraju bardzo dużo dla młodych osób, czyli przejmie po mnie pałeczkę – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Mariola Bojarska-Ferenc, gimnastyczka artystyczna i trenerka fitness.

Obecnie Mariola Bojarska-Ferenc opracowuje diety oraz odpowiednie zestawy ćwiczeń. Kieruje je głównie do dojrzałych kobiet, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i osiągnąć idealną sylwetkę.

Czy po takich wypowiedziach nie macie poczucia, że Mariola Bojarska-Ferenc kończy karierę?

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano