Mike Candys feat. Maury – Miracles

Mike Candys prezentuje nowy megahit – „Miracles”!

Tym razem szwajcarski producent zaprosił do współpracy Maurizio Pozzi znanego jako Maury, który swoim głosem pomógł wynieść utwór na jeszcze wyższy poziom!

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu utwór na długo zagości w Waszych odtwarzacz muzycznych!

DJ Mike Candys jest Szwajcarem. Urodził się w Zurychu 21 sierpnia 1981 roku. W 2009 roku wraz z Faithless i Jackiem Holidayem współpracował przy utworze Insomnia. Kolejny przebój pojawił się w 2010 roku i był to uwtór „Together Again”, rok później usłyszeliśmy „One Night In Ibiza” wykonywany wraz z Evelyn.

Dj stał się sławny w Szwajcarii za sprawą swojego hitu 'The Serenada’, który w klubach był długo numerem jeden. W 2009 roku zdecydował się na remix kawałka „Insomnia” znanej grupy Faithless. Tytuł głównie spotkał sukces we wszystkich krajach Europy Zachodniej w klubach, a nawet na listach przebojów singli w niektórych krajach, m.in. we Francji, Niemczech i Belgii, tytuł został po raz pierwszy transmitowany w krajowych stacjach radiowych.

Kolejne produkcje, nie należały do najlepszych. Uznanie Candys zyskał wydając swój trzeci singiel „People Hold On”, który uplasował się na czwartym miejscu najlepszych utworów granych w europejskich klubach. Kolejny album „Smile” została wydany 2 września 2011. Szwajcarski DJ wyprodukował też singiel z Nadią Ali jest to utwór „When It Rains”.

Opublikowano