Groovebusterz nakręci klip w Piasecznie ?

Każdego z nas chyba rozpiera duma, kiedy słyszymy jak jakaś sława promuje nasze miasto. W takim gronie mogą znaleźć się mieszkańcy Piaseczna. To właśnie z tego miasta pochodzi znana z rozgłośni radiowych w całej Polsce grupa Groovebusterz.  W jej skład wchodzą Mariusz „Bezik” Bereziak” i Edyta „Cayra” Przytulska, którzy swój następny teledysk planują nagrać … nigdzie indziej jak w  Piasecznie.  Zespół miał już okazję grać dla swojej rodzimej miejscowości – mianowicie brali udział w koncercie charytatywnym w ramach akcji „Dla Braci”.

-Z dumą patrzę jak miejsce, w którym żyję od urodzenia z roku na rok rozwija się i pięknieje. Chcielibyśmy nowym teledyskiem nie tylko zilustrować premierowy utwór, ale także zachęcić naszych słuchaczy do odwiedzenia Piaseczna. Fajnego, podwarszawskiego miasta z z charakterem i duszą.- mówił dla kuriera południowego muzyk.

Groovebusterz powstało przeszło 8 lat temu. Utwory zespołu to połączenie wielu gatunków muzyki klubowej takich jak electro house, house, disco, funky i innych.

Opublikowano