Sharon Stone nosi polską biżuterię!

Sharone Stone (Wikipedia)

Sharone Stone zachwyciła się biżuterią artystyczną polskiej projektantki Anny Orskiej. Zakup był na tyle trafiony, że poznanianka w podziękowaniu otrzymała od hollywoodzkiej gwiazdy zdjęcie w zrobionym na specjalne zamówienie naszyjniku.

Tak sobie myślałam, że jeśli ktoś ma tę biżuterię, to pewnie nie przyjdzie mu do głowy, żeby taki gest wykonać. Pamiętam, że to zdjęcie, które dostałam, było takim zdjęciem bardzo roboczym, gdzieś zrobionym na ulicy. Ale się wzruszyłam, bo pomyślałam sobie, że to nie jest tak, że to gdzieś ląduje w szufladzie, tylko naprawdę ktoś to nosi i użytkuje. To było bardzo miłe – przyznała w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Anna Orska, projektantka biżuterii artystycznej.

W swoich pracach Anna Orska inspiruje się nie tylko obowiązującymi trendami, ale również szuka pomysłów w przeczytanej ostatnio książce, obejrzanym filmie czy otoczeniu. Oryginalna biżuteria, którą w swoich pracowniach tworzą artyści ma ogromną przewagę nad ofertą tradycyjnych salonów jubilerskich. Zwykle są to niepowtarzalne wzory i limitowane serie. Zatem prawie pewne jest, że biżuteria, którą wybrała Sharone Stone będzie unikatowa w Hollywood.

Taka artystyczna ekspresja w dodatkach jest dla odważnych, którzy nie boją się kontrowersji i ekstrawagancji. Biżuteria artystyczna, jak żadna inna, nadaje się bowiem do kreowania indywidualnego stylu. Ale gwiazda kultowego filmu „Nagi instynkt” na pewno należy do tego grona. Nie może być inaczej!

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano