GOSIRKI Piaseczno nagrodzone

Na sesji Rady Miejskiej 19 marca drużyna klubu GOSiRKI Piaseczno nagrodzona została przez wiceburmistrza i przewodniczącego rady za zdobycie Mistrzostwa Mazowsza w halowej piłce nożnej kobiet.W styczniu br. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w halowej piłce nożnej kobiet, zorganizowane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W turnieju uczestniczyło dwanaście najsilniejszych drużyn w piłkarstwie kobiecym z terenu Mazowsza.

W tej rywalizacji drużyna Klubu Sportowego GOSiRKi Piaseczno okazała się najlepsza. Po wyjściu z grupy i przebrnięciu przez ćwierćfinały i półfinały GOSiRKi pokonały w wielkim finale zespół Zamłynia Radom 5:0.

Warto nadmienić, że GOSiRKI trzeci raz z rzędu z „barankiem” na koszulce wygrały halową rywalizację na Mazowszu.

Drużyna prowadzona przez Mariusza Malarza (pierwszy trener) oraz Tomasza Dudka (asystent trenera) występowała w Mistrzostwach w następującym składzie:

– Kaja Ożgo
– Natalia Maciąg
– Emilia Baran
– Klaudia Kacprzak
– Diana Kopiec
– Katarzyna Witkowska
– Beata Janicka
– Anna Grudzińska
– Magdalena Dudek
– Linda Dudek
– Marta Stodulska (król strzelców turnieju)
– Maja Rębiś
– Karolina Sobala
– Karolina Kołomyjec
– Zudanna Ocios
– Aleksandra Ślubowska
– Katarzyna Chapska
– Izabela Zdonek
– Emilia Należyta
– Helena Jotchan

Gratulując zawodniczkom z klubu sportowego GOSiRKI wiceburmistrz Daniel Putkiewicz wręczył kapitanowi drużyny pierwszą koszulkę sportową z herbem Gminy Piaseczno, a następnie uścisnął dłoń każdej piłkarce. W zamian otrzymał puchar i proporczyk klubowy. Również przewodniczący Rady Miejskiej w Piasecznie Piotr Obłoza, który odczytał informację o sukcesach zawodniczek, uścisnął dłoń wszystkim GOSiRKOM.

W materiale wykorzystano informację GOSIR Piaseczno.

Opublikowano