Na 35 dni przed największą młodzieżową imprezą w Polsce bilety DIAMOND są już wyprzedane!

Na 35 dni przed największą młodzieżową imprezą w Polsce bilety DIAMOND są już wyprzedane!

 

 

Uczestnikom pozostają nadal do wyboru Bilety GOLDEN (129zł.)oraz BE Young Star (66zł.), które cieszą się równie dużym zainteresowaniem, jak wyprzedane bilety.

Bilety są nadal dostępne na stronie ebilet.pl oraz w Salonach Empik.

 

DJ’e podczas Young Stars Festival

Podczas młodzieżowego festiwalu nie może zabraknąć odpowiedniej oprawy w postaci profesjonalny DJ-ów. Zajmie się tym pomysłodawca tego wydarzenia – Dj Remo, szef MyMusic – od lat utożsamiany z dziesiątkami karier młodych artystów.

„Nic nie sprawia mi takiej przyjemności, jak towarzyszenie artyście od samego początku jego kariery. 14 lat działalności mojej wytwórni to głównie poszukiwania młodych talentów. Ostatnie lata są dużo trudniejsze wydawniczo, gdyż moją rolę wypierają telewizyjne talent show. Jednak formuła Young Stars udowodniła, że nie tylko duża telewizja ma siłę. Nasze wydawnictwo to aktualnie 130.000 fanów na portalu Facebook.com, 145.000 subskrypcji kanału YouTube i ponad 50.000 odwiedzin naszej strony www dziennie. To sprawia, że i my potrafimy pokazać naszego artystę szerszemu gronu publiczności, nie mając własnej telewizji czy radia. Czasy się zmieniają, a my podążamy drogą trendów, które jak zawsze wyznaczają młodzi ludzie. Zapewniam, że Young Stars to dopiero początek niespodzianek od My Music i atrakcji dla najmłodszych słuchaczy ” – opowiada Remik.

DJ Remo wraz z DJ-em Magic’em wystąpią dokładnie o godzinie 20:00 przed występem Dawida Kwiatkowskiego i zaprezentują taneczny mix przebojów One Direction. Jest to atrakcja stworzona specjalnie na zlot fanów 1D, który odbędzie się podczas poznańskiej imprezy w Arenie.

ZDRADZAMY KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW PODCZAS YSF!

Oficjalna część Young Stars Festival rusza o godz. 14:00 a zakończenie planowane jest na godz. 22:00. Imprezę poprowadzi Jankes, a na scenie pojawi się również Mezo. Według takiej kolejności wystąpią artyści pierwszej edycji największego młodzieżowo-muzycznego wydarzenia w Polsce.

Jula
Hona
Lies
Monika Kazyaka
Loking4
Filip Mettler
Kasia Gomoła
Tałi
V-Unit
Ola
Artur Strączek
??? ( najmłodszy uczestnik festiwalu )
Marta Podulka
Saszan
South Blunt System
Natalia Szroeder
Remo & Magic – One Direction in the Mix
Patryk Kumór
Dawid Kwiatkowski
Opublikowano