„Twarzą w twarz” i urodziny Teatru Tańca Inoj

Już jutro w Białołęckim Ośrodku Kultury premiera spektaklu „Twarzą w twarz” Teatru Tańca Inoj, który obchodzi 5. urodziny!

Spektakl „Twarzą w twarz” jest próbą uchwycenia zdarzeń, w których obłuda przeradza się w kłamstwo, kłamstwo w manipulację. To wynik obserwacji i subiektywnej oceny współczesności. Choć wydawać by się mogło, że pewne wydarzenia nie powinny mieć miejsca, jednak słowa tracą swój pierwotny sens, dwuznaczne zachowania są powszechne. Wszystko nabiera nowych niebywałych znaczeń. Manipulacja otacza nas w środowisku pracy, życiu publicznym czy w zaciszu domowym. Niektórzy próbują się na nią uodpornić. Jednak częściej bezwiednie uczestniczymy w absurdach, szaleństwach korporacyjnych i medialnych, chorych stosunkach międzyludzkich.

Dezinformacja i skuteczna perswazja z różnym natężeniem trwa od wieków, ale czy obecnie nie jest też kusząco opakowana i podana? Czy pozwalasz robić sobie pranie mózgu?

22 marca (premiera) o 18:00, Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1 w Warszawie. Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc

Opublikowano