Warsaw Shore: Eliza i Trybson zostaną rodzicami? Jest oficjalny komentarz MTV!

MTV / Materiały prasowe

Sensacja w „Warsaw Shore” – gwiazdy programu Eliza i Trybson spodziewają się dziecka. Stacja MTV postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Fani „Warsaw Shore” są zaskoczeni tą informacją. W sieci pojawia się wiele komentarzy. Czy doniesienia o rzekomej ciąży pary są prawdą? I wreszcie, czy to oznacza, że Eliza i Trybson odejdą z programu? Najpopularniejsza para „Warsaw Shore” podobno podjęła już decyzję o rezygnacji z udziału w drugiej edycji show. W odpowiedzi na te spekulacje stacja MTV wystosowała oficjalny komunikat:.

Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam jeśli chodzi o doniesienia o ciąży Elizy. Jeśli ktoś chce poznać odpowiedź na to pytanie to mogę tylko zaprosić przed telewizory, gdy drugi sezon „Warsaw Shore” będzie emitowany na MTV – powiedziała serwisowi AfterParty.pl Agnieszka Odachowska, communications manager Viacom International Media Networks.

Co Wy na to? Czy to oznacza, że w kolejnej edycji zabraknie Elizy i Trybsona? Krążą nieoficjalne plotki, że para ma wziąć udział w zupełnie innym reality show.

Opublikowano