Organizacja ruchu 27 marca w Pisecznie

Pisaliśmy już o wizycie głowy naszego państwa Bronisława Komorowskiego w Piasecznie. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu. I tak, dnia 27 marca w godzinach 8.30-10.00 całkowicie zamknięte zostaną ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Sienkiewicza oraz ul. Nadarzyńska od ul. Czajewicza do ul. Kniaziewicza.  Trzeba się również liczyć, że ok. 9.30 wystąpią czasowe utrudnienia ruchu na drodze przejazdu do SP nr 1przy ul. Świętojańskiej. Dokładnie na tej ulicy, od ronda aż po ul. Krótką zamknięty zostanie również parking do ok. 11.30.

Jeśli chodzi o komunikację miejską, autobusy będą mieli wyznaczoną trasę objazdową, gdzie linie autobusowe L-2, L-5, L-12, L-13, L-19 pojadą w kierunku Urzędu Miasta ulicami: al. Polskiego Państwa Podziemnego – PKP Piaseczno – Dworcowa – Jana Pawła II.
Linia 807 zostanie skierowana do krańca PKP Piaseczno przez ulice Jana Pawła II i Dworcową. Linia 724 z przystanku końcowego Dom Kultury poprowadzona zostanie ulicami: Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego.

Opublikowano