Ewa Minge nagrodzona statuetką Osobowości i Sukcesy Roku 2014! Poznajcie także innych laureatów!

Ewa Minge (Printscreen z Newseria Lifestyle)

Ewa Minge otrzymała statuetkę w plebiscycie Osobowości i Sukcesy Roku 2014. Projektantka mody została nagrodzona za promocję Polski za granicą. Jej projekty regularnie goszczą na najważniejszych pokazach mody na świecie.

Każda nagroda, każde wyróżnienie jest dla mnie świętem. Bardzo szanuję, jeżeli jestem dostrzegana, wyróżniana, zauważana, to znaczy, że moja praca, to, co robię, nie jest postrzegane jako coś pustego, tylko coś wartościowego. Powiem szczerze, mam tych nagród dość sporo, ale każda nowa, najdrobniejsza nagroda, jakiś wyraz sympatii od ludzi jest dla mnie bardzo cenny i bardzo ważny – oceniła Ewa Minge w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

W tegorocznej edycji laureatką prestiżowej nagrody Osobowości i Sukcesy Roku 2014 została także Maria Czubaszek jako największa osobowość telewizyjna. W kategorii aktorskiej triumfowały Joanna Moro i Karolina Gorczyca. Wśród laureatów znaleźli się również m.in. projektant Łukasz Jemioł, Ewa Błaszczyk, Poparzeni Kawą Trzy, Diablo Włodarczyk oraz prezydent Lech Wałęsa. W plebiscycie doceniono także program „Pytanie na śniadanie” i agencję informacyjną Newseria. W kategorii biznesu w plebiscycie „Sukces Roku” wyróżniono firmę Kupiec, producenta kasz. W gronie nagrodzonych znalazła się również firma Wittchen.

Gratulujemy!

Źródło: Newseria Lifestyle

Fot.: Ewa Minge (Printscreen z Newseria Lifestyle)

 

Opublikowano