Urlop z disco polo

Do wakacji pozostało jeszcze sporo czasu, to kwestia nie do podważenia. Jeżeli Państwo chcecie jednak spędzić letni czas z muzyką disco polo to już teraz trzeba rezerwować miejsca hotelowe i szepnąć słowo szefowi o urlopie. Postanowiłem zebrać w jednym miejscu największe imprezy disco polo w Polsce.

Na pierwszy ogień idzie Disco Hit Festiwal Kobylnica. Jest to impreza, która odbywa się od 2011 roku. Na deskach w Kobylnicy występowały m.in: Top One, Akcent oraz After Party. W tym roku event odbędzie się 4-tego lipca.

W ostatni weekend lipca, tradycyjnie ruszy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Impreza po raz drugi będzie dwudniowa. Nie zabraknie także gwiazdy specjalnej. W ubiegłych edycjach na deskach można było zobaczyć m.in: Thomasa Andersa, Savage, czy Vengaboys. W tym roku impreza obędzie się 25-26 lipca.

W połowie sierpnia ruszy kolejna edycja Festiwalu Disco Polo w Mościbrodach. Jednak, na tą chwilę szczegóły nie są jeszcze znane.

Na zakończenie wakacji można wybrać się do Iłowa k. Sochaczewa. Pożegnanie Lata, to impreza która w tym roku będzie miała swoją XVII edycje. Weekend, Boys, Classic, Akcent – to gwiazdy które można było tam zobaczyć na przestrzeni lat. W kalendarzu na czerwono proszę zaznaczyć 28 sierpnia.

 

Opublikowano