ADI – Do diabła z miłością

Adi Kowalski to świeży powiew na polskiej scenie pop. W swojej muzyce łączy wiele nurtów muzycznych, ich wspólnym mianownikiem jest pasja.

Adrian od samego początku wiedział kim chce zostać i małymi krokami dążył do celu. W pewnym stopniu pomogła mu tablica marzeń, na której wykreślał poszczególne, ważne dla siebie etapy w życiu.

 

Ostatnim z wykreślonych jest kontrakt płytowy, który podpisał z Magic Records.

Wcześniej Adiego można było usłyszeć w kilku projektach. Jednym z najważniejszym jest chór Sound’n’Grace, z którym dotarł do finału jednej z edycji programu Mam Talent oraz wystąpił w kilku reklamach.

Jak sam mówi najważniejsza jest dla niego autentyczność. Muzyka, która znajdzie się na debiutanckim albumie Adiego całkowicie obrazuje młodego artystę. Jest dobra zabawa, którą można usłyszeć w aranżacjach, miłość znajdująca się w tekstach oraz silny i melodyjny głos Adriana. Takiej płyty w męskim wykonaniu jeszcze na polskim rynku muzycznym nie było.

Singlem promującym debiutancki album został utwór „Do diabła z miłością”, który wyróżnia się bardzo chwytliwym tekstem oraz mocno zapadającą w pamięć melodią. Jesteśmy przekonani, że kawałek zostanie z Wami na długo. Do singla powstał również teledysk, w którym będzie można zobaczyć, i usłyszeć to wszystko co dla Adiego jest najważniejsze.

Opublikowano