29 marca dofinansują twój bilet na Young Stars Festival!

Sponsor imprezy marka odzieżowa 9893 w dniu 29 marca (sobota) między godziną 10:00 a 14:00 dofinansuje połowę wartości biletu Be Young Stars.

 

Będzie to limitowana ilość 300 szt. Jest to jednak wspaniały gest naszego sponsora, skierowany dlo młodzieży, u której w dzisiejszych czasach sytuacja materialna nie pozwala na aktywne uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych i muzycznych. Dlatego tym bardziej cieszymy się z niesionej pomocy.
Zapraszamy już 29 marca od godziny 10:00 do salonów empik oraz na ebilet.pl – Należy pytać o bilety ” 9893.pl Young Stars „, które tylko przez 4 godziny ( lub do wyczerpania limitu 300 sztuk ) będą kosztować 33 zł !
Tu można kupić bilety:
ebilet.pl https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=o&oid=971

 

banner_ysf

 

FAQ dot. akcji „DOFINANSUJEMY TWÓJ BILET NA FESTIWAL”

 

-Akcja odbędzie się w tę sobotę ( 29 marca ) miedzy godziną 10.00 a 14.00.
-Podczas tego czasu wpuścimy do obiegu sprzedażowego bilet o nazwie „9893.pl Young Stars” ( obrazek na dole ).
-Bilet ten będzie kosztował o połowę taniej niż Be Young Stars, a będzie miał te same uprawnienia – czyli wstęp na płytę Areny i uczestnictwo w imprezie. Nie będzie można wejść z nim tylko do strefy Diamond i Gold.
-Wpuszczamy tych biletów LIMITOWANĄ ILOSĆ 300 sztuk.
-Bilety można kupić od godziny 10:00 w sobotę na ebilet.pl lub w każdym dowolnym salonie empik.
-Jeśli się skończą przed godziną 14:00, akcja skończy się prędzej.
-Nie trzeba się martwić i zadawać pytań, ile będzie sztuk biletów w danym empiku. Każda sprzedaż biletu jest przydzielana komputerowo ze systemu. Jest w sumie 300 sztuk biletów i mogą się sprzedać obojętnie gdzie.
-Cały czas będą oczywiście dostępne potem ( po akcji ) jeszcze bilety po 66zł – Be Young Stars, zostało ich jeszcze sporo, oraz Bilety GOLDEN (129 zł). Natomiast na dzień dzisiejszy nie ma już biletów Diamond i kończą się Goldy.

 

Oficjalna sprzedaż biletów ruszyła  1.02.2014 r. i na 35 dni przed największą młodzieżową imprezą w Polsce bilety DIAMOND zostały wyprzedane! Uczestnikom pozostają nadal do wyboru Bilety GOLDEN (129zł.) oraz BE Young Star (66zł.), które cieszą się równie dużym zainteresowaniem, jak wyprzedane bilety.
Opublikowano