Łukasz Jemioł na Fashion Week ModaLisboa! Ogromny sukces polskiego projektanta!

Łukasz Jemioł (Facebook/Official Fanpage)

Polski projektant, Łukasz Jemioł podbił świat mody podczas marcowej edycja Lizbońskiego Tygodnia Mody.  W Portugalii obok Polaka swoje wspaniałe pomysły prezentowali również portugalscy kreatorzy. Jednak to pokaz wiosenno – letniej kolekcji polskiego projektanta oczarował publiczność. 

Łukasz Jemioł przedstawił stroje, które wcześniej wystawione w Warszawie zdobyły głębokie uznanie. Również w Lizbonie kolekcja artysty spotkała się z wielkim zachwytem ludzi ze świata mody. Uczestnicy Fashion Week ModaLisboa podziwiać mogli ubiory w ulubionych kolorach młodego projektanta, a mianowicie w szarościach, bieli i czerni, które autor przełamał czerwienią i oranżem. Wśród tkanin królowały oczywiście delikatne jedwabie i piękne żakardy, nie zabrakło także delikatności i kobiecości, czyli lekkiego połysku i przezroczystych elementów strojów.

Portugalczycy przyjęli mnie naprawdę bardzo ciepło. Niezwykle się cieszę z jakichś wywiadów, które mi się udało zrobić dla włoskiego i portugalskiego „Vogue’a”, do „Collezioni”, do prasy, którą bardzo trudno ściągnąć na pokaz do Polski, i fajnie, gdy oni dostrzegają potencjał nowych projektantów, którzy są na innych rynkach – powiedział agencji Newseria Lifestyle Łukasz Jemioł.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Łukasza! Może warto osobiście przyjrzeć się jego kolekcjom, by mieć orientację w temacie i wiedzieć co wiosną i latem będzie najmodniejsze? Może znajdziemy coś dla siebie?

Źródło: Newseria Lifestyle

 

Opublikowano