Polskie Gwiazdy w nowym cyklu programów podróżniczych w TVN Style!

Na wiosnę 2014 TVN Style przygotowuje kilka nowości dla swoich widzów. W niedzielę 20 kwietnia 2014 będziemy mieli szansę zobaczyć najnowszy program stacji „Poza szlakiem: Kuźniar w Rio”. W pierwszym odcinku obejrzymy Jarosława Kuźniara, dziennikarza TVN24.

Kuźniar zabierze on nas w podróż do Rio de Janerio, niewątpliwie pięknego, ale także jednego z najniebezpieczniejszych zakątków świata. Miejsce to większości z nas kojarzy się ze wspaniałym karnawałem, przepychem barw, tańcem i radosną muzyką. Dzięki dociekliwości dziennikarza będziemy mieli szansę zobaczyć prawdziwe Rio, w którym obok bogactwa jest również bieda i slumsy. Czy warto wybrać się w taką podróż? Zobaczmy sami, bezpieczni we własnych domach spokojnie możemy śledzić podróż Jarosława Kuźniara.

Program „Poza szlakiem: Kuźniar w Rio” będzie pierwszym z cyklu filmów podróżniczych, przygotowywanych przez TVN Style, a w kolejnych odcinkach zobaczymy polskie gwiazdy! Już całkiem niedługo w dalekie podróże zabiorą widzów Anna Dereszowska i Michał Piróg. Z aktorką będziemy mieli niepowtarzalną szansę zwiedzić Indie, natomiast ze znanym i popularnym choreografem wybierzemy się do Moskwy.

Będziecie oglądać?

Opublikowano