Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym w Wołominie

Zbliża się kwiecień, a co się z tym również nieodłącznie wiąże ostatnie tygodnie na rozliczenie podatku. Niektórym z nas zadanie to spędza sen z powiek, bowiem nie każdy wie jak się do owego rozliczenia zabrać. Mieszkańcy Wołomina mogą nieco odetchnąć, bowiem z pomocą im wyszedł Naczelnik Urzędu Skarbowego, który w dniu 5 kwietnia 2014 roku w godzinach 9.00-13.00 zorganizował w urzędzie Dzień Otwarty.

Wszyscy zainteresowani złożeniem zeznania podatkowego w dniu wolnym od pracy, jak również potrzebujący pomocy i cennych informacji dotyczących rozliczenia podatku dochodowego mogą śmiało zapukać do drzwi urzędu. Na miejscu otrzymają fachowe wsparcie, pobrać będę mogli stosowne formularze oraz broszury informacyjne, które ułatwią przeprowadzenie rozliczenia podatku.

Osoby, które nie zdążą złożyć zeznań podatkowych w Dniu Otwartym, będą mogły skorzystać z innego ułatwienia, a mianowicie wydłużonych godzin pracy urzędu. W dniach 28, 29 oraz 30 kwietnia 2014 roku Urząd Skarbowy w Wołominie czynny będzie w godzinach 8.00-18.00. Pity można wysłać również drogą internetową, korzystając z interaktywnego formularza rozliczenia rocznego.

Opublikowano