Serial „Miłość na bogato”: Marcela Leszczak powraca do serialu!

Marcela Leszczak (Facebook / Official Fanpage)

Dla wielbicieli „Miłości na bogato” mamy dwie dobre wiadomości. Po pierwsze serial właśnie powrócił na wizję. Oglądać go można na kanale VIVA Polska. Po drugie – nadal grać w nim będzie finalistka „Top Model”, Marcela Leszczak. W drugim sezonie serialu twórcy postanowili rozwinąć wątek postaci granej przez znaną top modelkę, która w tej sytuacji postanowiła nie rozstawać się z produkcją.

Marcela Leszczak otwarcie mówi, że gra w filmie jest dla niej bardzo ważna i podchodzi do swojej roli z dużym zaangażowaniem. Aby widzów nie zawieść postanowiła włożyć jeszcze więcej wysiłku w swoją pracę i zdecydowała się na indywidualne zdjęcia aktorskie. Jakie będą efekty jej działań już wkrótce sami będziemy mogli się przekonać, bowiem przed nami właśnie kolejny odcinek serialu. Szykuje się wiele niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji, nowi bohaterowie i nowe rozterki…

Może dla przypomnienia w słowach kilku o czym jest wspomniany serial „Miłość na bogato”? Akcja toczy się w Warszawie, a bohaterowie filmu to młodzi ludzie, którzy zdecydowanie na trudności finansowe narzekać nie mogą. Ale czy tylko pieniądze są w życiu ważne? Bo mimo iż żyją w przepychu, to jednak szczęśliwi do końca nie są. Bohaterowie otoczeni pięknymi autami, stylowo urządzonymi wnętrzami, odziani w najmodniejsze drogie stroje, cierpią tak samo, przeżywają upadki i wzloty.

Sezon pierwszy nie uzyskał najwyższych notowań, krytycy byli bardzo surowi i nie szczędzili negatywnych ocen. Jaki będzie kolejny sezon? Czy zdobędzie uznanie widzów?

Dla fanów Marceli Leszczak mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Modelka ma zasiąść wśród członków komisji sędziowskiej podczas konkursu Małej Miss, oceniać będzie dziewczynki w kategorii do 13 roku życia.

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano