Władze Wołomina dbają o bezpieczeństwo mieszkańców

W związku z rządowym projektem, który ma na celu ograniczanie przestępczości i aspołecznych zachowań oraz policyjnym programem zapobiegania przestępczości,  odbędzie się debata społeczna pod hasłem: „Razem Bezpieczniej”. Spotkanie będzie miało miejsce dnia 2 kwietnia 2014 roku o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Wołominie.

Cały projekt podnosi ważne dla ludzi cele, bowiem jako zadanie priorytetowe stawia ograniczenie skali zjawisk, które budzą ogólny lęk oraz poczucie zagrożenia. Zadaniem zorganizowanej debaty jest włączenie do programu społeczności, by wspólnie tworzyć efektywne systemy bezpieczeństwa w środowisku lokalnym.

W ramach podjętej akcji również 2 kwietnia w Urzędzie Miasta w Wołominie od godziny 16.00 mieszkańcy powiatu wołomińskiego będą mieli możliwość spotkania i rozmowy z dzielnicowymi Jednostek Organizacyjnych Policji, które podlegają Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie. Konsultacje te mają wspomagać badanie potrzeb mieszkańców, jak również ułatwić współpracę policji z lokalną społecznością, by wspólnie móc podejmować działania zmierzające do kontroli oraz zwalczania przestępczości, zmniejszenia poczucia zagrożenia i poprawy jakości życia.

Opublikowano