Patricia Kazadi w USA: poprowadzi program „Kids Choice Awards”!

Patricia Kazadi (Facebook / Official Fanpage)

Patricia Kazadi, to jedna z tych celebrytek, które przygodę z mediami zaczęły młodo. Patricia przez lata ewoluowała na naszych oczach. Zaczynała karierę jako prezenterka tanecznego show „You Can Dance”. Teraz oglądamy ją w programie „X factor”. Do tego reklamuje środki czystości, a w międzyczasie nagrywa płyty. Teraz pojechała do Los Angeles. Po co?

Kazadi za ocean wybrała się w związku z kolejnym medialnym przedsięwzięciem. Celebrytka została wybrana przez Amerykanów do prowadzenia gali Kids Choice Awards.

O tym, że Patricia Kazadi została jedną z prowadzących galę, ona sama napisała na swoim profilu na Facebooku:

Tak!! Nareszcie moge oficjalnie sie z wami podzielic ta informacja! Jestem juz w Los Angeles! Gdzie poprowadze dla was Kids Choice Awards 2014!! – napisała. Wraz z Markiem Wahlbergiem i prowadzacymi reprezentujacymi inne regiony! Ja reprezentuje Europe i wrecze statuetke polskiemu artyscie mega zaszczyt bardzo sie ciesze i na bierzaco bede wam dostarczac info zza kulis ) calussss:*

(Uppps Patricii wdarł się błąd ortograficzny! Nie tak piszemy „na bierzaco”. Ale chyba wybaczymy…;-)

A czym jest Kids Choice Awards? To nagroda przemysłu muzycznego dla idoli nastolatków. We wcześniejszych edycjach laureatami były między innymi Miley Cyrus i Britney Spears. Do tego grona mogą dołączyć także polscy wykonawcy. W tym roku o najwyższe trofeum walczą nasi rodzimi wokaliści – między innymi Ewa Farna, Kamil Bednarek oraz Dawid Kwiatkowski.

Nazwisko polskiego laureata Kids Choice poznamy już w niedzielę 30 marca 2014.

Opublikowano