Duet Claudia Schiffer i Schwarzkopf – nowa linia kosmetyków!

Materiały prasowe

Znana wszystkim ikona piękna Claudia Schiffer nawiązała współpracę z kosmetyczną firmą Schwarzkopf. Wspaniałym wynikiem wspólnych działań jest linia nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji włosów: Schwarzkopf Essence ULTIME i Schwarzkopf Blonde ULTIME. Modelka miała wielki udział w zaprojektowaniu i stworzeniu produktów, pozwalających utrzymać włosy w doskonałej formie. Claudia Schiffer stworzyła linię kosmetyków, które sygnowane będą jej nazwiskiem.

Produkty najnowszej linii zadowolą z pewnością nawet najbardziej wymagające kobiety. Stworzone zostały na bazie składników, które pozwolą skutecznie zadbać o zniszczone włosy, by uczynić je zdrowymi i lśniącymi. Zawarta w kosmetykach formuła Ultime-4-Complex (pantenol, esencja z pereł, wzbogacone proteiny i keratyna) doskonale pielęgnuje każdy włos, regeneruje i przywraca naturalną elastyczność i połysk.

W skład linii Essence Ultime wchodzą szampony, odżywki, maski oraz odżywcze olejki, zapewniające efektywną pielęgnację każdemu rodzajowi włosów. Ciekawą niespodzianką jest również stworzenie wyjątkowej farby do włosów, bowiem powstała ona na podstawie naturalnego koloru włosów niemieckiej modelki.

Dla bardziej zainteresowanych nową pasją Claudii Schiffer polecamy wywiad zamieszczony w niemieckim Vogue, w którym modelka zdradza kilka swoich tajemnic pielęgnacji włosów.

Ponieważ nowa linia kosmetyków dostępna jest już w drogeriach, pozostaje nam osobiście je wypróbować i cieszyć się pięknymi włosami! Co Wy na to?

Opublikowano