Legionovia wygrywa z Pelikanem!

KS Legionovia Legionowo w niedzielnym spotkaniu II ligi pokonał na wyjeździe Pelikan Łowicz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla zespołu z Legionowa.

Początek meczu dla naszego klubu nie był udany. Utrata bramki w 9 minucie nigdy dobrze nie wpływa na morale zawodników. Na szczęście ta bramka podziałała na piłkarzy z Legionowa jak płachta na byka. Konstruowali coraz groźniejsze akcje. Już w 14. minucie mogliśmy wyrównać. Strzał Czerkasa minął bramkę o kilka centymetrów. W 32. minucie mieliśmy kolejną akcję, po której mogliśmy zdobyć gola. Strzał głową Stańczyka zatrzymał dobrze ustawiony Perzyna.

Dopiero druga połowa przyniosła wyrównanie. w 58. minucie Legionovia wyrównała za sprawą pięknego strzału z przewrotki, którego autorem był Stańczyk. Chwile później mogliśmy cieszyć się z kolejnej bramki. Tym razem piłkę do bramki Pelikana skierował Ryndak. Wynik 2:1 utrzymał się do końca spotkania, choć gospodarze mieli jeszcze okazję na wyrównanie.

Zwycięstwo w Łowiczu pozwoliło awansować w tabeli na 10 pozycję. Legionovia zalicz drugą wygraną w rundzie wiosennej. Liczymy na kolejne sukcesy. Następny mecz Legionovia rozegra również na wyjeździe. Rywalem będzie Olimpia Zambrów