Elton John żeni się?!? A może wychodzi za mąż?!?

Elton John (Facebook / Official Fanpage)

Legalizacja małżeństw homoseksulanych w Wielkiej Brytanii wreszcie doszła do skutku. To spowodowało, że Elton John i jego partner zdecydowali się na ślub!

Elton John i jego partner David Furnish już zapowiedzieli, że skorzystają z tego prawa i zamierzają wkrótce zostać małżeństwem. O ślubie Eltona dowiemy się wkrótce z pierwszych stron gazet. Para zadeklarowała, że jako znane osoby mają niejako obowiązek poinformować o tym świat. Przyszli małżonkowie są bardzo zadowoleni, że będą mieli szansę zalegalizować swój związek. To spełnienie ich marzeń. Dzięki temu formalnie będą mogli zapewnić o swojej ogromnej miłości. W ich mniemaniu nazywanie kogoś „partnerem” czy „mężem” to ogromna różnica.

Przypominamy, że w Wielkiej Brytanii od 2005 roku istnieje instytucja związku partnerskiego, w którym mogą być zarówno pary homo- i heteroseksualne. Elton John i David Furnish z tego prawa już skorzystali. Zresztą dzięki takiemu zapisowi para ma dwóch synów, 4-letniego Zachary’ego oraz 1,5-rocznego Elijaha.

To może być ślub roku!

 

Fot.: Elton John (Facebook / Official Fanpage)

Opublikowano